Bozcaada, Türkiye’nin üçüncü büyük, Ege Denizi’nde ise Gökçeada’dan sonra ikinci en büyük adası ve Çanakkale iline bağlı bir ilçedir. Çanakkale’den Bozcaada’ya ulaşım Gestaş feribotları ile sağlanmakta.

Bozcaada ile Geyikli feribot iskelesi arasında 4 mil mesafe bulunmakta.

Bu sebeple yolculuğunuz ortalama 30 dakika olacaktır. Bozcaada feribot seferleri, Gestaş tarafından belirlenen Geyikli-Bozcaada için yaz-kış Geyikli’ den arabalı feribotlarla ulaşım sağlanmakta.

Sizler için 2021 yılı için geçerli olan Bozcaada feribot saatleri ve fiyatları aşağıda yer almakta. Yeni düzenlemeye göre artık Gestaş Anasayfası üzerinden, daha yolcuğunuz başlamadan çevrimiçi olarak bilet satışı yapılmakta.

Geyikli-Bozcaada Hattı’nda sefere 1 saat kalaya kadar online bilet alımı yapılabilmektedir. 1 saatten az kala online bilet satışı kapanmakta.

Online bilet alımı sonrasında alınan bilet için PNR numarası oluşturulur. Feribota binişler bu PNR numarası ile gerçekleştirilir. Online biletlerde rezervasyon uygulaması bulunmamaktadır.

Sadece online bilet satışı yapılmaktadır. (Bozcaada’dan dönüşler hariç.)

ONLİNE BİLET İPTALİ VE İADE KURALLARI :

*Online biletlerde alım gerçekteleştikten sonraki ilk 15 dakika içerisinde ücretsiz iade hakkı bulunmaktadır.

* Sefer saatine 24 saat kala yapılan iptallerde %70 tutar iade edilir.

*Sefer saatine 24 saat ile 2 saat kalaya kadar yapılan iptallerde %50 tutar iade edilir.

*Sefer saatine 2 saatten az kalmışsa ücret iadesi yapılmamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi için Gestaş anasayfası’nı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Fiyat tarifleri ise aşağıda yer almakta,